Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl

R. Wanat-Szelenbaum i G. Barański powołani na wiceprezesów Pekao TFI -

2019-01-23 16:33:43

Rada nadzorcza Pekao Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych powołała na stanowisko wiceprezesa Renatę Wanat-Szelenbaum, która będzie odpowiedzialna za pion sprzedaży i marketingu oraz Grzegorza Barańskiego, który na stanowisku wiceprezesa będzie nadzorował pion operacyjny, podała spółka.  

"Renata Wanat-Szelenbaum posiada ponad 17-letnie doświadczenie w sektorze finansowym. Od lat związana z bankowością oraz rynkiem kapitałowym. Jej doświadczenie zawodowe obejmuje zarządzanie ofertą produktową, zarządzanie sprzedażą, szkolenia sieci sprzedaży oraz współpracę z partnerami biznesowymi i klientami. Od 2008 roku posiada tytuł CFA" - czytamy w komunikacie. 

Od czerwca 2018 r. związana jest z Grupą Banku Pekao S.A., gdzie pełniła funkcję dyrektora departamentu rozwoju produktów i oferty inwestycyjnej i była odpowiedzialna za ofertę produktową oraz usługi dodane dla klientów bankowości prywatnej.

"Stawiam przede wszystkim na umocnienie współpracy z naszymi obecnymi i przyszłymi dystrybutorami oraz klientami. Doświadczenie wyniesione z Banku Pekao S.A. tylko pomoże w umocnieniu tej kooperacji. Wierzę, że dzięki temu będziemy mogli zaoferować naszym klientom efektywne rozwiązania inwestycyjne odpowiadające ich oczekiwaniom" - powiedziała Wanat-Szelenbaum, cytowana w komunikacie. 

Zobacz także:
PKO BP wykorzystuje sztuczną inteligencję w procesie rekrutacji

Bank podał, że Grzegorz Barański posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe w obszarze bankowości, controlingu oraz analiz i raportowania. Przez wiele lat (2013-2017) związany był zawodowo z Raiffeisen Bank Polska. Z Grupą Banku Pekao związany jest od stycznia 2018 roku, gdzie pełnił funkcję eksperta w biurze controllingu pionu bankowości prywatnej Banku Pekao S.A., zaś do Pekao TFI S.A. dołączył w październiku 2018 r. w funkcji dyrektora ds. kontroli inwestycji.

"Otoczenie, w jakim funkcjonują TFI, nieustannie się zmienia. Implementowane są nowe regulacje, pojawiają się nowe wytyczne w relacjach z dystrybutorami, jak również nowe obowiązki raportowe wobec klientów. Jestem przekonany, że dzięki mojemu dotychczasowemu doświadczeniu sprawnie sprostamy tym wyzwaniom" - powiedział Barański, cytowany w komunikacie. 

Zobacz także:
Iwona Chojnowska-Haponik i Rafał Szajewski dołączają do JLL

Obecnie w skład zarządu Pekao TFI wchodzą: Adam Jenkins - prezes, Jacek Babiński – wiceprezes odpowiedzialny za pion zarządzania aktywami, Renata Wanat-Szelenbaum – wiceprezes odpowiedzialna za pion sprzedaży i marketingu oraz Grzegorz Barański – wiceprezes odpowiedzialny za pion operacyjny.

Pekao TFI to najstarsze na polskim rynku towarzystwo funduszy inwestycyjnych. Wchodzi w skład Grupy Banku Pekao, który działa od ponad 85 lat i jest jednym z największych banków Europy Środkowo-Wschodniej. Aktywa zgromadzone w produktach Pekao TFI wynoszą ponad 20 mld zł. 


ISBnews

© Fundusze24.pl / Wortal Funduszy InwestycyjnychRegulaminReklamaKontaktPolityka prywatności
Profile funduszyWyniki funduszyFundusze akcjiFundusze papierów dłużnychFundusze inwestycji zagranicznychFundusze rynku pieniężnegoFundusze zrównoważoneFundusze stabilnego wzrostuFundusze zamknięteFundusze inneWynajem mieszkań
 » budowa domu  » ogrody  » e-Mieszkanie.pl  » dachy  » blachodachówka  » kwiaty doniczkowe